Nasze usługi

Projekty graficzne i identyfikacja wizualna

Oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu projektowania graficznego na potrzeby Internetu oraz nośników drukowanych. Zaprojektujemy dla Ciebie m.in. logo, wizytówkę czy baner reklamowy, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności Twojej marki oraz działań reklamowych. Zamów projekt i przekonaj się o jakości naszych usług już teraz!

Wsparcie Twojej sprzedaży i marketing

Posiadasz lub planujesz prowadzić sklep Internetowy? Oferujemy konfigurację Twojego sklepu internetowego w zakresie niezbędnym do jego uruchomienia i rozpoczęcia sprzedaży. Pomożemy uruchomić Twój sklep, wypełnić go treściami, przygotować szablony wiadomości e-mail. Wykonujemy integracje poprzez platformę Baselinker, tworzymy powiązania pomiędzy sklepem, a zewnętrznymi systemami wspomagającymi sprzedaż takimi jak Allegro, płatności online czy firmy kurierskie.

Tworzenie stron WordPress i sklepów

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron WordPress oraz ich administracji. WordPress to najlpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się platforma samodzielnego zarządzania treścią. Oferujemy tworzenie stron WordPress na szablonach premium w bardzo atrakcyjnych cenach. WordPress to nie tylko zwykłe strony internetowe i blogi ale również proste jak i zaawansowane sklepy internetowe.

wsparcie techniczne

Opieka nad stroną internetową WordPress

Opieka nad stronami internetowymi i administrowanie nimi to część naszej oferty. Oferujemy kompleksową opiekę techniczną nad stroną opartą o system WrodPress. Dzięki nam zyskasz czas i profesjonalną opiekę nad stroną. Zapewnimy spokój i aktualizacje strony na czas. Pamiętaj, że nieaktualizowany WordPress narażony jest na ataki, wirusy, włamania a także wysyłkę spamu do Twoich czytelników.

Audyt Baselinker

Audyt Baselinker to proces pozwalający zweryfikować jego działanie. Wykonanie audytu umożliwia wykrycie nieprawidłowych konfiguracji w automatyzacji procesów. Baselinker ze względu na zaawansowane możliwości zarządzania sprzedażą i tworzenia integracji wymaga odpowiedniej wiedzy w trakcie jego konfiguracji.

Inteligentny dom - Home Assistant

Oferujemy wdrożenie inteligentnego domu w oparciu o Home Assistant. System inteligentnego zarządzania domem Home Assistant to nieograniczone możliwości tworzenia własnego smart home. Tysiące integracji, sterowanie oświetleniem, sterowanie bramą, monitoring, wykrywanie ruchu, automatyzacja zdarzeń czy zdalne zarządzanie z każdego miejsca na świecie to tylko niektóre z możliwości jakie daje nam Home Assistant.

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy, urządzenie peryferyjne oraz urządzenia mobilne. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy. Nasze usługi informatyczne świadczymy także z możliwością dojazdu do Klienta dla Państwa wygody.

Potrzebujesz czegoś innego?

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy użytkownikiem domowym, nasze usługi informatyczne są stworzone, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom. Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT, które zapewnią Ci spokój ducha i pozwolą skupić się na tym, co najważniejsze – Twoim biznesie lub codziennym życiu. Nasz zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje szybkie i niezawodne wsparcie, indywidualne podejście oraz pełne spektrum usług IT, w tym wsparcie techniczne, zarządzanie infrastrukturą IT, bezpieczeństwo danych, wdrożenia systemów i szkolenia dla firm oraz naprawę komputerów, konfigurację sieci, ochronę danych i porady techniczne dla użytkowników domowych. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak nasze usługi mogą usprawnić Twoje codzienne funkcjonowanie, zarówno w biznesie, jak i w domu!