Nasze usługi

Projekty graficzne i identyfikacja wizualna

Oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu projektowania graficznego na potrzeby Internetu oraz nośników drukowanych. Zaprojektujemy dla Ciebie m.in. logo, wizytówkę czy baner reklamowy, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności Twojej marki oraz działań reklamowych. Zamów projekt i przekonaj się o jakości naszych usług już teraz!

Wsparcie Twojej sprzedaży i marketing

Posiadasz lub planujesz prowadzić sklep Internetowy? Oferujemy konfigurację Twojego sklepu internetowego w zakresie niezbędnym do jego uruchomienia i rozpoczęcia sprzedaży. Pomożemy uruchomić Twój sklep, wypełnić go treściami, przygotować szablony wiadomości e-mail. Wykonujemy integracje poprzez platformę Baselinker, tworzymy powiązania pomiędzy sklepem, a zewnętrznymi systemami wspomagającymi sprzedaż takimi jak Allegro, płatności online czy firmy kurierskie.

Tworzenie stron WordPress i sklepów

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron WordPress oraz ich administracji. WordPress to najlpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się platforma samodzielnego zarządzania treścią. Oferujemy tworzenie stron WordPress na szablonach premium w bardzo atrakcyjnych cenach. WordPress to nie tylko zwykłe strony internetowe i blogi ale również proste jak i zaawansowane sklepy internetowe.

wsparcie techniczne

Opieka nad stroną internetową WordPress

Opieka nad stronami internetowymi i administrowanie nimi to część naszej oferty. Oferujemy kompleksową opiekę techniczną nad stroną opartą o system WrodPress. Dzięki nam zyskasz czas i profesjonalną opiekę nad stroną. Zapewnimy spokój i aktualizacje strony na czas. Pamiętaj, że nieaktualizowany WordPress narażony jest na ataki, wirusy, włamania a także wysyłkę spamu do Twoich czytelników.

Audyt Baselinker

Audyt Baselinker to proces pozwalający zweryfikować jego działanie. Wykonanie audytu umożliwia wykrycie nieprawidłowych konfiguracji w automatyzacji procesów. Baselinker ze względu na zaawansowane możliwości zarządzania sprzedażą i tworzenia integracji wymaga odpowiedniej wiedzy w trakcie jego konfiguracji.

Inteligentny dom - Home Assistant

Oferujemy wdrożenie inteligentnego domu w oparciu o Home Assistant. System inteligentnego zarządzania domem Home Assistant to nieograniczone możliwości tworzenia własnego smart home. Tysiące integracji, sterowanie oświetleniem, sterowanie bramą, monitoring, wykrywanie ruchu, automatyzacja zdarzeń czy zdalne zarządzanie z każdego miejsca na świecie to tylko niektóre z możliwości jakie daje nam Home Assistant.

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy, urządzenie peryferyjne oraz urządzenia mobilne. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy. Nasze usługi informatyczne świadczymy także z możliwością dojazdu do Klienta dla Państwa wygody.

Potrzebujesz czegoś innego?