Audyt Baselinker

Sprawdź czy Twój Baselinker działa prawidłowo!

Audyt Baselinker to proces pozwalający zweryfikować jego działanie. Wykonanie audytu umożliwia wykrycie nieprawidłowych konfiguracji w automatyzacji procesów. Baselinker ze względu na zaawansowane możliwości zarządzania sprzedażą i tworzenia integracji wymaga odpowiedniej wiedzy w trakcie jego konfiguracji. Duża ilość ustawień i zachodzących procesów sprawia, że w niektórych momentach łatwo popełnić błąd i dotychczasowe automatyzacje przestają działać prawidłowo.

Wykonanie audytu Baselinker umożliwia także wdrożyć kolejne, niewykorzystane dotąd możliwości systemu, co z pewnością będzie miało wpływ na lepszy rozwój sprzedaży w Twojej firmie. Pamiętaj, że prawidłowo skonfigurowane automatyzacje pozwalają oszczędzić czas oraz eliminują ewentualne błędy w trakcie realizacji zamówień. Zamów audyt Baselinker i sprawdź czy wykorzystujesz w pełni jego możliwości!

Twój Baselinker nie działa prawidłowo? Nie wiesz jak wykonać dodatkowe integracje lub stworzyć nowe automatyczne akcje? Ta usługa jest dla Ciebie!

audyt-baselinker

CO umożliwia Audyt baselinker?

Podstawowa konfiguracja Baselinker, konta pracowników, uprawnienia i płatności.

Zewnętrzne platformy połączone z Baselinker. Sprawdzimy dowolny marketplace i sklep!

Analiza dotychczasowej konfiguracji umożliwia wykrycie niewykorzystanego potencjału.

Niemal bezobsługowa sprzedaż dzięki prawidłowej konfiguracji automatycznych akcji.

Przeprowadzenie audytu pozwala zlokalizować słabe punkty całej konfiguracji.

Bezpiecznie i skutecznie. Skontaktuj się z nami
i umów się na audyt online!

Wypełnij formularz i zamów usługę


Stała opieka nad systemem Baselinker

Zyskaj stałą opiekę nad systemem Baselinker! Oferujemy wdrożenie nowego systemu oraz nadzór istniejącej już konfiguracji. Dzięki naszej usłudze zyskasz pełne wsparcie w zakresie konfiguracji Baselinkera i procesów w nim zachodzących oraz pomoc przy planowaniu nowych automatyzacji. Załatwimy za Ciebie także wszelkie kwestie techniczne i zajmiemy się kontaktem z supportem systemu. Wypełnij powyższy formularz i dowiedz się więcej!

Dopiero zaczynasz sprzedaż?

Oferujemy konfigurację Baselinkera dopasowaną do Twoich potrzeb oraz integracje z dowolnymi platformami zewnętrznymi. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Odezwiemy się do Ciebie, omówimy szczegóły i ustalimy zakres prac do wykonania.