Serwis komputerowy

Naprawa komputerów

Naprawiamy wszystkie rodzaje komputerów stacjonarnych, oferujemy wymianę części oraz rozbudowę dotychczas posiadanej konfiguracji. Przekonaj się jak szybki może być Twój komputer. Sprawimy, że praca przy komputerze stanie się przyjemnością. Wykonujemy przyspieszanie i oczyszczanie systemów operacyjnych bez utraty Twoich danych oraz instalację sterowników odpowiedzialnych za działanie urządzeń peryferyjnych. Serwis komputerowy Forbase to profesjonalna i skuteczna naprawa komputera na wyciągnięcie ręki!

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę montażu komputerów stacjonarnych. Zapewniamy odpowiedni dobór podzespołów do Twoich potrzeb. Składamy komputery do biura, do domu a także komputery dla graczy.

Skorzystaj z wymiany części w Twoim komputerze, takich jak: karta graficzna, pamięć RAM, procesor czy dysk twardy.

Oferujemy instalację systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS, usuwanie wirusów i trojanów, programów szpiegowskich, ad-aware, malware i innych szkodników, które zagrażają bezpieczeństwu Twoich danych i spowalniają działanie komputera.

Serwis komputerowy

Naprawa laptopów

Podobnie jak w przypadku komputerów stacjonarnych, oferujemy wymianę części oraz rozbudowę dotychczas posiadanej konfiguracji. Jesteśmy w stanie usunąć większość popularnych usterek występujących w laptopach. Starannie diagnozujemy zgłaszane usterki. Odzyskujemy i w bezpieczny sposób przenosimy dane w przypadku awarii dysku twardego. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i staranność wykonywanych napraw!

Pomożemy także w wyborze i konfiguracji każdego laptopa. Dopasujemy konfigurację do Twoich wymagań. Naprawiamy laptopy wszystkich popularnych marek takich jak Apple, Lenovo, Asus, HP, Dell, Fujitsu-Siemens, Samsung, Toshiba, Acer, Sony, IBM i wiele innych!

Darmowa wycena i diagnoza

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie a my w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą przedstawiając bezpłatną diagnozę sprzętu oraz wycenę jego naprawy. Masz problem z innym sprzętem? Napisz do nas! Postaramy się pomóc w naprawie dowolnego urządzenia związanego z komputerem.

Serwis komputerowy Forbase dostępny jest głównie na terenie Piaseczna, Góry Kalwarii, Grójca, Warki i większości okolicznych miejscowości. Świadczymy także usługę pomocy zdalnej poprzez połączenie za pomocą programów takich jak TeamViewer lub AnyDesk, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić pomocy na terenie całego kraju bez konieczności dojazdu do Klienta. Sprzęt do naprawy możesz także przekazać do nas poprzez dowolną firmę kurierską.

Formularz zgłoszeniowy