Profesjonalna konfiguracja Baselinkera

Baselinker to tonad 500 integracji dla Twojego e-commerce

Baselinker jest najlepszym oprogramowaniem do zarządzania zamówieniami i zintegrowanej obsługi kanałów dystrybucji internetowej, biorąc pod uwagę jego popularność, obszerność zastosowań oraz ciągłe rozbudowy. To bardzo rozbudowane środowisko, wymaga ono cierpliwości, wiedzy, doświadczenia oraz szczegółowej konfiguracji technicznej. Żadne, nawet najlepsze oprogramowanie do zarządzania produktami, aukcjami internetowymi i przepływami innych danych, nie będzie nam dobrze służyć, jeśli nie poświęcimy odpowiedniej ilości czasu na jego prawidłową konfigurację.

Podstawowa konfiguracja Baselinkera wymaga przeprowadzenia integracji co najmniej jednego serwisu aukcyjnego lub sklepu internetowego. Mając tak skonfigurowany system można pobierać i odpowiednio zarządzać zamówieniami. W zależności od potrzeb można skonfigurować także zarządzanie fakturami, komunikacji z klientami, czy sposób kontroli zamówień. Pamiętaj także, że wdrożenie rozwiązań i prezentacja ich osobom obsługującym zamówienia to co innego niż jego konfigracja. System nie będzie działał prawidłowo, jeśli nie będzie prawidłowo obsługiwany.

Już teraz skorzystaj z naszego wsparcia! Oferujemy konfigurację Baselinkera dopasowaną do Twoich potrzeb oraz integracje z dowolnymi platformami zewnętrznymi. Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz by dowiedzieć się więcej i ustalić zakres usług do wykonania. Podstawowe usługi uwzględnione są w cenniku, jednak te bardzie zaawansowane czynności związane z konfiguracją platformy wyceniane są indywidualnie.