Dropshipping – wsparcie dla sprzedających

Dropshipping - Wsparcie dla sprzedających

Prowadzisz sprzedaż internetową dropshipping? A może dopiero planujesz otworzyć własny sklep Internetowy? Dropshipping to model, w którym sprzedajesz produkty, których fizycznie nie posiadasz a zamówienia realizowane są bezpośrednio w hurtowni, z którą współpracujesz. Jak to możliwe? Jak to działa? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie u nas!

Sprzedaż w modelu dropshippingu jest coraz bardziej popularna. Jeśli zdecydujesz się na prowadzenie sklepu Internetowego właśnie w taki sposób, wystarczy Ci jedynie dostęp do komputera i niewielki wkład finansowy na start. Do prawidłowego funkcjonowania całego procesu niezbędna jest jego odpowiednia konfiguracja. Sekretem komfortowej sprzedaży w dropshippingu jest automatyzacja procesów sprzedażowych – to właśnie one odpowiadają za szybką i niemalże bezobsługową realizację zamówień w Twoim sklepie! Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty wsparcia, przekonaj się jak wiele możesz zyskać. Napisz do nas i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

dropshipping

Jak działa dropshipping?

Na początek będziesz potrzebował przede wszystkim dostawcy – hurtowni z własnym magazynem, który oferuje współpracę dropshipping. Ty – czyli właściciel sklepu internetowego zajmuje się prowadzeniem strony, działaniami marketingowymi i obsługą klienta. Za prowadzenie magazynu i wysyłkę bezpośrednio do klienta odpowiada hurtownia.

Npisz do nas i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!


wsparcie dropshipping